Zbritje ne Gjithë Kosoven

Shitet nga: Qlirim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te drurit, Prodhojm dyer te dhomave te kuzhinave te ballkoneve te banjos te hyrjes Dritare te druri.Çmimi 60 deri 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim