dyer me qmime te volitshme 045327459

Shitet nga: naim bekteshi 27 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer nga druri me te gjitha dimenzjonet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim