dyer te dhomave viber 044363733

Shitet nga: DINI 08 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro tel.044363733 dhe viber 049886461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim