Pisha e Rasad te Pishave me madhesi te ndryshme

Shitet nga: Bajra 20 Dhj 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Pisha e Rasad te Pishave Vendore me madhesi te ndryshme.
Posedoim te gjitha llojet e pishave vendore, Luleve, Rasad te Pishave, Drunj dekorativ me shumic e pakic, me qmime shume te volitshme ,e me madhesi te ndryshme.

Gjithashtu kemi te Gatshme Pisha,Lule,Druj Dekorative ne Vazne
per Lokale dhe Tarasa.
Per me shume mund te kontaktoni ne tel:o44/685-457
ose ne email:hakifberisha50@hotmail.de
Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te magjistrales Prishtine-Besiane (Podujeve)
ne Fshatin Lebane.


"FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine
Ju faleminderon per interesimin Tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim