Fidani.Bajra Shesim Pisha te llojeve te ndryshme

Shitet nga: bajra 14 Jan 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë

"FidanishtjaBajra"

Shesim Pisha Smarag dhe lloje tierta me madhesi te ndryshme me qmime shume te volitshme
gjithashtu kemi edhe rasat te pishave.


Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457
dhe 044/816-079

Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te magjistrales Prishtine-Besiane
ne Fshatin Lebane ngjit me AUTOLARJE GOJARTI

"FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine
Ju faleminderon per interesimin Tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim