Fidanishtja Bajra Pisha Smarag 2-2,20 vetem 12 eur

Shitet nga: bajra 27 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë

"FidanishtjaBajra"

Shesim Pisha Smarag dhe lloje tiera me madhesi te ndryshme:Psh: Pisha Smarag 2m-2,20 per vetem 12 euro,1,70-180 per vetem 10 euro,1,50-1,60 vetem 8 euro,1,40 per vetem 5 euro etj.
Kemi edhe rasat te pishave.
Gjithashtu kemi lule te ndryshme shume vjeqare dhe sezonale.


Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457
dhe 044/816-079

Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te Magjistrales Prishtine-Besiane 500 metra nga ku perfundon Autostrada
ne Fshatin Lebane ngjit me AUTOLARJE GOJARTI

"FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine
Ju faleminderon per interesimin Tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim