Fidanishtja Bajra Pisha e Lule te llo.te ndryshme

Shitet nga: bajra 21 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë

"FidanishtjaBajra"

Shesim Pisha Smarag dhe lloje tiera me madhesi te ndryshme nga 80cm,1m,1'20, 1'40, 1'60, 1'80, 2,dhe
2.50 metra,me qmime shume te volitshme.
Kemi edhe rasat te pishave.
Gjithashtu kemi lule te ndryshme shume vjeqare dhe sezonale.


Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457
dhe 044/816-079

Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te Magjistrales Prishtine-Besiane 500 metra nga ku perfundon Autostrada
ne Fshatin Lebane ngjit me AUTOLARJE GOJARTI

"FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine
Ju faleminderon per interesimin Tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim