Krem per lisha ne fytyr ne trup dhe ne kok shero..

Shitet nga: krem 01 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim ilaq popullor per lisha ne fytyr ne trup dhe ne kok sheron 100% sheron edhe semundje te tjera te lekures kemi edhe krem per lisha te femijeve qi ju dalin ne kok edhe perdisa lloje te semundjes te psoriazes semundjen e mykoza dhe semundje te egzemes ne lekur kremi gjendet ne mitrovic dhe prishtin te interesuarit let lajmrohen ne numrin e telefonit049571807--------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim