Lule per shtepi

Shitet nga: Prishtine 22 Krr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes kete lule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim