Pisha , Fidanishtja koretinit. Koretin

Shitet nga: Enis 09 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Fidanishtja " Koretinit " nga Koretini i Kamenices, Kemi Drunj dekorativ, fidane te llojeve te ndryshme, me qmime shum te volitshme me madhesi te ndryshme, bejme rregullimin e oborrove, parqeve te ndryshme, si dhe mbjelljen e barit.
Gjithashtu bejme montimin e sistemit te ujitjes pik pik/

Numrat kontaktues : 044 - 941 - 661 dhe 045 - 405 - 313 - Mund te kontaktoni edhe ne Viber, ne te dy numrat..

Fidanishtja " Koretin "
Ju faleminderit për interesimin Tuaj. !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim