Pisha

Shitet nga: sh.b 27 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes pishat jon shum te mira per afersisht jan te larta 1.35 ose 1.50 arsyja pse i shes esht se kom me ba renovim ne obor . pisha jon 8 copa ose 9 qmimi i volitshem faliminderit per mirkuptim tel 045226227 ose 049111140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim