Shiten urgjent

Shitet nga: Bujar 31 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lukat shumë te bukura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim