Vitrina Prej drurit

Shitet nga: Artan 05 Shk 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Vitrina eshte prej druri dhe e pa demtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim