Dhoma per femije - "BARBIE"

Shitet nga: Fatmir Rushiti 25 Krr 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   850 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma "Barbie" , e prodhuar nga prodhuesi i mirenjohur turk "Çalik". Dhoma eshte e perdorur,por ne gjendje shume te mire. Shiten: Komoda per vendosje te rrobave; komoda e librave, tavolina e punes dhe dy shtreter (pa dyshek).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim