Dyer dritare nga druri - dera standarte - 70€

Shitet nga: Labinot Dje 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dyer dhe dritare nga druri dyer per banjo 80x200- 60€ dyer 90X200 70ero DERA ME LLASNJE ME GOJA 80ero DERA E DRURIT 90eroDERA E HYMJES 100ero DRITARE 80X120 35€ 80X140 35€ NA KONTAKTONI .044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim