Kauq trosed

Shitet nga: Nurije 08 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet kauqi pak i perdorur, gjendje te mire, ortoped, dhe per fjetje mjaft komod.Shih fotot . Kontakt 044 444 522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim