Kauq per fjetje dhe sallone

Shitet nga: Nita 19 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauq per sallone dhe dhome t fjetjes
Se bashku me tepih
Nxitoni cnimi i findit
Oferte e volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim