Krevat Shtreter

Shitet nga: Endrit 01 Krr 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy krevate si ne foto, te pershtatshem per qendrim ditor dhe fjetje. Krevatet jane shume pak te perdorur, jane te punuar nga hekuri dhe druri, dhe te leht per tu bartur.

Cmimi per 1 krevat: 100 EUR

Cmimi per 2 krevat: 200 EUR


mobile, mobilje, shtrat, kauq, krevat, kolltuk,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim