Shiten krevat druri se bashku me me joga

Shitet nga: bardhi 24 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy krevata me joga te perdorur 5 muaj
qmimi per krevat dhe jog 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim