Invertar per pizzeri restoran

Shitet nga: Agim 26 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes invertarin per testoran pizzeri prodhim i huaj shum pak i perdort 2tavolina terase me 8 karrika 1 separe e lkures .8 tavolina me 32 karrika te dizajneve te ndryshme dhe shiten komplet paisjet e kuzhines dhe shanku .aparata te kafes .skara.friteza.shporeta.tostera.furra te picave .frigorifera .vitrina .lavamana .tavolina pune .llustera modern dhe shum shum sene tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim