Kuzhina me porosi 175 euro metra

Shitet nga: 17 Sht 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina te ndryshme qmime te volitshme
prej 135 eurove deri 175 metra prej iverice
ndersa mediapan prej 195deri 225 eurove
pranojm porosi sipas deshires te modelit
si dhe ndihma ne plan eshte pergjegjesi e jona
jeni te mireseardhur mekanizma komplet me garancion
kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim