Kuzhina edhe me porosi

Shitet nga: florim 19 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina te ndryshme qmime te volitshme
prej 135 eurove deri 175 metra prej iverice
ndersa mediapan prej 150 deri 195 eurove
pranojm porosi sipas deshires te modelit
si dhe ndihma ne plan eshte pergjegjesi e jona
jeni te mireseardhur
kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim