Tryez

Shitet nga: Mustafe 21 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Tryez me gjashte karrige,pa asnje defekt dhe gervishje,e perdorur perafersisht 3 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim