shes shporet gorenje dhe kuzhin

Shitet nga: taulant 10 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes shporet gorenje dhe kuzhin 80 euro te dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim