Ganitur + Tavolin

Shitet nga: Selman 19 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Ganitur 3-2-1-1-1-1 pek e perdorne
Po ashtu Tavolina është e ruajtne dhe pak e perdorne Per me shum info:044263851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim