Garniture dhe tavoline

Shitet nga: Garniture salloni 11 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Garnituren e sallonit :
2 X 2Tresha qe shtrihen
2 X 2 Dysha qe hapen
2 X 2 Njesha dhe nje shkam
Mobiljet jane te perdorura me konstruksion metali e te mveshura ne kombinim Skaj & Shtof .
Po ashtu shes edhe Tavolinen Elipse me material Druri i Lameluar Bungu fleksibile qe zgjerohet me qmim 130 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim