Kauqat

Shitet nga: Jusuf 14 Pri 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 kauqat,
Te dyte jane te madhesise tresh (3) dhe shtrihen te dyte, jane shume te pershtatshem te mirmbjtur shume.

kauq, trosed, dvosed, shtepi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim