Komodina moderne per TV

Shitet nga: ilir 13 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komodinen moderne per TV me dizajn shume te bukur. Komodina ka dimensione 180 cm gjatesia dhe 50 cm gjeresia. Pjesa e siperme eshte nga qelqi i temperuar dhe ka dizajn.
Kualiteti eshte TOP dhe peshon mbi 60 kg.
Ne anen e djathte te xhamit si dhe ne fioken e pare ka disa gervishje te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim