Krevet

Shitet nga: xxx 24 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes krevatin ne gjendje shume te mire , me nje dizajn unik dhe tej mase te pershtatshem per te ndjenjur apo fjetur. Eshte shume pak i perdorur , jo me teper se dy muaj. Per me shume informata , ju lutem kontaktoni ne numrin 044/ 840 - 167 apo ne Viber dhe Whatsapp+38649/ 840 - 167. Nese jeni i mire ne zgjedhjen tuaj , me te vertet nuk do te pendoheni !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim