Mobilje, tresh + dysh

Shitet nga: genc Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

153 EUR   207 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per dhome te dites, jane te perdorura dhe mjaft te forta. Jane prodhim i vjeter dhe te qendrueshme, dorezat e drurit.

Mobiljet jane te ruajtura me dyshek/jogi te forte per fjetje.

perbehen prej: treshit qe shtrihet per fjetje dhe dyshit gjithashtu shtrihet per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim