Mobilje salloni

Shitet nga: 20 Sht 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 dysha dhe 1 tresh janë ne gjendje te rregulltë , të lekures ngjyra e zez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim