Mobilje tresh dhe fotele - Urgjent

Shitet nga: Amir 14 Gsh 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten fotelet dy treshe dhe nje fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim