Mobilje tresh dhe fotele

Shitet nga: Amir 29 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten fotelet dy treshe dhe nje fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim