RIPARUES MOBILJESH ME QMIME SHUME TE LIRA

Shitet nga: RIPARIM MOBILJESH 044117686 Sot 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
RIPARIM MOBILJESH 044117686


RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA


KAUQ

GARNITURA KOMPLET

SEPAREJA

TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA

TRE ULES,DY ULES,FOTELE

DHOMA TE FJETJES

KARRIKA TE TRYEZEZ

KARRIKA RESTORANI ,LOKALI

KARRIKA KOMPJUTERI

ULSE MOTORRI,SKUTERI....
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj
PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVE

GJINDEMI NE PRISHTINE

PER ME SHUM HOLLSIRA DHE INFO MUND TI SHIHNI FOTOT DHE NR TELEFONI : 044117686


Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, RIPARIM, RENOVIM SERVISIM SHTRETER KAUQA AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x10 PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA,SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, kabell GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR,A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, x8 DYER, DRITARE, PARKET, BANJO, SALLON, DHOMA, MP3, GJUMI, DHOMA FJETJE, GARNITURE, blue KAMION, PLLAKA, LAMINAT, AUTOMJETE,LLAPTOP, TOUCH, TAB, NOKIA, CORSA, CHRYSLER, KIPPER, White, DOGANUAR, RENAULT, PIKAP, PICKUP, VOLLVO,GOMA, GUMA, DELL, Bardh, Blue, Color, Red, 600, 044260318 044953172 bluze TOSHIBA, FERRARI,KAFE, Plastike,KOMPJUTER, FELLNE, ACER, %, *, ASPIRE, ASUSS, ballkon IBM, mac, apple ass audi programe android polo LATITUDE, 550, RANGE, ROVER, auto LANDRO.. Kauqa mobilje dhoma kuzhina banjo karrikaNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim