Riparim Te Gjitha LLojev Kauqave Mobiljeve

Shitet nga: Riparim Te Gjitha LLojev Kauqave- Mobiljeve Dje 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
RIPARIM MOBILJESH (VIBER +37744735556)
FOTOT ME POSHT JAN TE RIPARUAR NGA NE
RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA


KAUQ ,GARNITURA KOMPLET , GARNITURA SIMPOS ,SEPAREJA
TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA
TRE ULES,DY ULES,FOTELE
DHOMA TE FJETJES
KARRIKA TE TRYEZEZ
KARRIKA RESTORANI ,LOKALI
KARRIKA KOMPJUTERI
ULSE MOTORRI,SKUTERI....
PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVE
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj

PER ME SHUM HOLLSIRA DHE INFO MUND TI SHIHNI FOTOT DHE NR TELEFONIQender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, RIPARIM, RENOVIM SERVISIM SHTRETER KAUQA AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x10 PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA,SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, kabell GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR,A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, x8 DYER, DRITARE, PARKET, BANJO, SALLON, DHOMA, MP3, GJUMI, DHOMA FJETJE, GARNITURE, blue KAMION, PLLAKA, LAMINAT, AUTOMJETE,LLAPTOP, TOUCH, TAB, NOKIA, CORSA, CHRYSLER, KIPPER, White, DOGANUAR, RENAULT, PIKAP, PICKUP, VOLLVO,GOMA, GUMA, DELL, Bardh, Blue, Color, Red, 600, 044260318 044953172 bluze TOSHIBA, FERRARI,KAFE, Plastike,KOMPJUTER, FELLNE, ACER, %, *, ASPIRE, ASUSS, ballkon IBM, mac, apple ass audi programe android polo LATITUDE, 550, RANGE, ROVER, auto LANDRO.. Kauqa mobilje dhoma kuzhina banjo karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim