Shiten 4 mobilje salloni

Shitet nga: Pajtim Palushi 06 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Katër kauqa salloni ne shitje, Cmimi per kauq 165 Euro. Shume pak të perdorur dhe shtrohen për fjetje.
Çmimi i blerjes ka qenë 230 Euro per copë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim