Shtrat depilimi

Shitet nga: Ervina 04 Shk 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shtrati eshte pothuajse i paperdorur, eshte me ngjyre te bardhe dhe shume i pershtatshem per pune.
Eshte i nalte pra efikas per te gjitha llojet e depilimeve dhe pjesa ku vendoset koka ulet e gjitha.
Cmimi i pandryshueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim