Tepih 3.5 x 2.4 m

Shitet nga: Leo 11 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Tepihu i perdorur

I ruajtur dhe i mirembajtur

Madhesia: 3.5 x 2.4 m

tepih, mobile, shtepi, banesa,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim