Tepiha

Shitet nga: Man 11 Gsh 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tri tepiha dhe ket tavolin.Tepihat jan shum pak te perdorur.Dy tepiha te njejta per sallon e kuzhin me dimensione 3×2.Kurse tjetra esht 2×1.5 ndersa tjetra esht per dhom me dimensione 3×2.Arsyeja e shitjes esht se nuk me kombinohen me renditjet e tjera shtepiake .Ju lutem kontaktoni ne ket numer 044232928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim