shes inventarin Play Station 2&3

Shitet nga: ?? 12 Jan 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes -invertarin 9 tv 42 inc me 9 sony playstation 3 multiman dhe 4 tv 32inc me 4ps2 +1 rezerv sony2.Invertarit i bashkangjiten frigoriferi,shanku dhe disa ulse shtes...
tel 045 509 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim