ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT 38 EURO M2

Shitet nga: metin Sot 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI QMIME SPECIALE VETEM 40 EURO METRI KATROR ME TERMO IZOLATOR SI DHE ROLETA NGA PVC 23 EURO METRI KATROR PERDE TRAK SHIRITORE PERDE ZEBRA ROLLO PERDE VENECIANE NGA DRURI SHUM LLOJE TJERA PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES JU MIRPRESIM
044 100 035 VIBER OSE 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim