PERDE TRAK

Shitet nga: metin Dje 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE
NGA ALUMINI DHE DRURI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
DYER HARMONIK ..ETJ. JU MIRPRESIM
044 100 035 049 114 635...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim