PERDE TRAK SHIRITORE

Shitet nga: metin Sot 04:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PERDE TRAK SHIRITORE KEMI NGJYRA TE NDRYSHME ROLLO PERDE STORE ROLLO ZEBRA VENECIANE TE ALUMINIT DHE DRURIT ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI DYER HARMONIK
ME QMIME TE VOLITSHME 044 100 035 VIBER OSE
049 114 635.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim