ROLETA KLASIKE NGA PVC DHE ALUMINI 38 M2

Shitet nga: metin Sot 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNE ROLETA TE JASHTME
NGA PVC DHE ALUMINI ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI EDHE SHUM LLOJE TJERA TE PERDEVE TE BRENDSHME
MODERNE NA KONTAKTONI NE 044 100 035 VIBER
049 114 635 .........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim