ROLETA TE JASHTME ME QMIME TE VOLITSHME 40M2

Shitet nga: metin Sot 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLLO PERDE STORE
ROLLO ZEBRA
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER 049 114 635 ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim