ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38 EURO

Shitet nga: metin Dje 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE NGA
DRURI DHE ALUMINI ME QMIME JEMI ME TE LIRET NA KONTAKTONI 044 100 035 VIBER 049 114 635
PUNOIM NE TER TERITORIN E KSOVES......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim