ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38 EURO

Shitet nga: metin Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA TE PERDEVE DHE ROLETAVE 044 100 035 VIBER 049 114 635.
VREJTJE QMIMI VLEN VETEM PER SASI MBI 20 METRA KATROR ...FLM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim