ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23e DHE ALUMINI 38e m2

Shitet nga: metin Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK
SHIRITORE VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
044 100 0
35 VIBER 049 114 63..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim