ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI 38 M2

Shitet nga: metin Sot 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI KUALITET SHUM TE MIR DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE MODERNE ROLLO PERDE STORE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI ERDE TRAK SHIRITORE ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
044 100 035 VIBER 049 114 635.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim