ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 16 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE TE DRURIT 50 mm DHE 25 mm me qmim 40 Euro metra katror.KEMI EDHE ROLETA TE DRURIT TE HOLANDES POR QMIMI EHTE ME I LARTE /50 MM./
brenda teritorit te qytetit te PRISSHTINES QMIMI ESHTE MA I ULTE VETEM 38 EURO.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim